na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. Jutro św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia.
  2. We wtorek:
    -rocznica męczeńskiej śmierci bł. Jerzego Popiełuszki;
    – spowiedź św. dla kandydatów przed bierzmowaniem o g.17.30 w Pławiu a po niej próba. Bierzmowanie w czwartek, 21 października br., o g.17.00. Przystąpi do bierzmowania z naszej parafii 24 kandydatów.
  3. Zapraszam dzieci i młodzież na nabożeństwa różańcowe w tygodniu pół godziny przed Mszą św. Również dorosłych zapraszam wg planu w środę Blok 159, w piątek Domki PGR (146-147).
  4. W środę Kancelaria parafialna nieczynna.
  5. Za tydzień
    – taca na cele misyjne;
    – występ śpiewaka operowego Pana Andrzej Batora podczas Mszy św. w Budachowie, w Dobrosułowiu i w Bytnicy(g.13.00).
  6. We wtorek, 26 października br. Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Wójt Gminy Bytnica bardzo serdecznie zaprasza wszystkich Seniorów na Gminny Dzień Seniora który odbędzie się na sali wiejskiej w Budachowie o g. 12.00. Zapisy trwają środy, 20 października br.
  7. IFT w ZIelonej Górze zachęca do studiowania teologii, nabór trwa do 28 października br., studia są bezpłatne i w formule popołudniowej.
  8. Dziękuję za ofiary na remont kościoła w Bytnicy po 100 zł od Arkadiusza i Marty Mielcarek i Damiana Mykieciuk oraz po 200zł od Mirosławy Wojtkowak i anonimowej osoby. Wielkie Bóg zapłać.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Paniom Lidii Piotrowskiej, Danucie Woźniak, Danucie Długoszyi i M Kameduła. Troskę o czystość w naszym kościele w nadchodzącym tygodniu polecam Paniom Emanueli Janickiej, Zdzisławowi Siewierskiemu, Justynie Horosz i Elwirze Adamskiej. Dziękuję Panu Romanowi Pawelec za zakupienie i ofiarowanie do kościoła nowych obejm do rynien. Bóg zapłać. Szukam chętnych Panów, którzy by zamontowali nowe obejmy.
  10. Po Mszy św. jest do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny  i wypominki.

Ks. Kan. Sławomir Strzyżykowski, Proboszcz