na III Niedzielę Wielkanocną

1. W środę:
    – Kancelaria parafialna czynna od g. 16:00 do 17:00;
    – zbiórka dla aspirantów o g.17:00.
  2.  Pierwsza komunia będzie 12 maja o g.10:00, w Bytnicy, a Rocznica I komunii św. 19 maja o g.13:00 w Bytnicy.
  3. Festyn Parafialny odbędzie się w sobotę, 22 czerwca o g. 14:00 na Placu 700-lecia w Bytnicy. Prosimy o pomoc w organizacji, liczymy na upieczenie ciasta, które proszę o przyniesienie na plac festynu oraz na wsparcie w postaci przekazania wartościowych rzeczy na loterię czy licytację.
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Paniom Helenie Lenczewskiej, Renacie Krzemińskiej, Ewie Lewandowskiej, Beacie Smolińskiej i Irenie Mikickiej. Troskę o czystość w naszym kościele w nadchodzącym tygodniu polecam Paniom Ewie Nowackiej, Monice Szymenderze, Grażynie Fieńko i Urszuli Wojtasiewicz.
  5. Po Mszy św. jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i  Gość Niedzielny.

Ks. Kan. Sławomir Strzyżykowski, Proboszcz