OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
na XXV Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj:
  – taca w Dobrosułowiu na remont kościoła;
  – zmiana tajemnic Żywego Różańca w Budachowie i Dobrosułowiu. Intencja na październik za Synod – Módlmy się za Kościół, aby na wszystkich poziomach przyjął postawę słuchania i dialogu jako sposób życia, pozwalając prowadzić się Duchowi Świętemu ku peryferiom świata.
 2. W środę:
  – Kancelaria Parafialna czynna w od 16.00 do 17.00,
  – Zbiórka dla aspirantów i ministrantów o g.17.00.
 3. W czwartek o g.19.00 spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
 4. W piątek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 5. W sobotę na plebanii o g. 16.45 zapisy do bierzmowania dla kl. 7. Zapraszamy na pierwsze spotkanie też rodziców.
 6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Paniom Małgorzacie Andrzejak, Angelice Piaseckiej, Joannie Wojtani i Annie Ejchorst. Troskę o czystość w naszym kościele w nadchodzącym tygodniu polecam Paniom Teresie Jankowskiej, Katarzynie Janickiej, Ewie Migacz i Jadwidze Błażejewskiej.
 7. Za tydzień:
  -po Mszach św. Parafialny Zespół Caritas ogłasza zbiórkę do puszki na pomoc „Pogorzelcom”;
  – Niedziela św. Franciszka, po Mszach św. w Bytnicy PZE organizuje Podzielnik, a więc taką przestrzeń, gdzie każdy może przynieść rzeczy niepotrzebne ale nowe a zabrać z Podzielnika, to, co potrzebuje. Rzeczy można przynosić w tygodniu na plebanię, najlepiej po mszy św. oraz w niedzielę. Zapraszamy do współpracy;
  – zmiana tajemnic Żywego Różańca w Bytnicy.
 8. Pielgrzymka Róż Żywego Różańce do Rokitna w sobotę 7 października.
 9. Po Mszy św. jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny.

 

Ks. Kan. Sławomir Strzyżykowski, Proboszcz