OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIV Niedziela Zwykła

 1. Intencja różańcowa na lipiec Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dał przyjmującym go osobom oraz ich bliskim siłę od Pana, stając się dla wszystkich widocznym znakiem współczucia i nadziei.
 2. Wakacyjny porządek Mszy św. niedzielnych:
  sobota 18:00 – Struga,
  g. 19:15 – Grabin,
  niedziela   g. 9:00 – Dobrosułów
  g. 9:45 – Budachów,
  g. 11:00 – Gryżyna,
  g. 12:15 – Bytnica.
 3. Kancelaria parafialna czynna w środę w godz. 16:00 – 17:00.
 4. Dziękuję za sprzątanie i złożoną ofiarę Paniom Joannie Mazurkiewicz, Irenie Słowińskiej, Magdzie Kotlarz.  Troskę o czystość w naszym kościele w nadchodzącym tygodniu polecam Paniom Annie Ajchenlaub, Izabeli Wroteckiej, Justynie Skórze i Elżbiecie Matuszewskiej.
 5. Po Mszy św. jest do nabycia prasa katolicka pierwszy raz w naszej parafii Misyjne Drogi oraz jak zawsze Niedziela i Gość Niedzielny.