na V Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj w Dobrosułowiu taca na remont kościoła oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca w Budachowie i Dobrosułowiu.
  2. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będziemy odprawiać po Mszach św.
  3. Kancelaria parafialna nieczynna w środę.
  4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. i modlitwa wspólnoty Przyjaciół Paradyża.
  5. W piątek Najświętszej Maryi Panny, Królowej i głównej patronki Polski. Diecezjalna modlitwa  za Ojczyznę w Rokitnie oraz Pielgrzymka Ruchu Trzeźwości do Rokitna. W tym dniu również rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę:
    – św. Floriana, pamiętajmy w modlitwie o strażakach;
    – odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od g. 8:30.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Paniom Edycie Fenger, Angelice Chlebowskiej, Monice Filipiak i Bogumile Długoszyi. Troskę o czystość w naszym kościele w nadchodzącym tygodniu polecam Paniom Pameli Zatońskiej, Dorocie Kowalewskiej, Barbarze Janickiej i Monice Racino.
  8. Po Mszy św. jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i  Gość Niedzielny.

Ks. Kan. Sławomir Strzyżykowski, Proboszcz